تور تایلند

هتل اچ رزیدنس بانکوک

هتل های 3 ستاره بانکوک

نام هتل : هتل اچ رزیدنس بانکوک H-Residence

کیفیت : 3 ستاره

موقعیت هتل : هتل اچ رزیدنس بانکوک در منطقه ی تجاری بانکوک، Sathorn واقع شده است، این هتل تا پارک Lumpini حدود ۳۰ دقیقه فاصله دارد. هتل تا فرودگاه ۲۰ کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات و خدمات هتل اچ رزیدنس بانکوک : استخر در فضای بازرستورانهتل دارای سرویس اینترنت رایگان است.استفاده از پارکینگ هتل رایگان است.سرویس اتاق ها، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، پذیرش ۲۴ ساعته، حمل چمدان ها، مرکز تجاری، دربان، رختشورخانه، سیستم امنیتی، سیستم تهویه، آسانسور، سوئیت خانوادگی، اتاق هایی که در آن ها سیگار کشیدن ممنوع است، سیگار کشیدن در تمام محوطه های هتل ممنوع است.

امکانات اتاق های هتل :  اتاق های هتل اچ رزیدنس بانکوک مجهز به سیستم تهویه و دارای سرویس اینترنت هستند. کف اتاق ها چوبی است و نورگیر هستند. اتاق ها دارای سیستم امنیتی هستند و در آن ها تلویزیون هم وجود دارد. تمام اتاق های هتل دارای حمام مجهز هستند.

شرح هتل و محیط آن : این هتل دارای دکوراسیونی مدرن تایلندی می باشد. هتل دارای استخر در فضای باز و سرویس اینترنت بی سیم و سرویس گشت شهری رایگان به ایستگاه قطار هوایی Surasak می باشد. هتل اچ رزیدنس بانکوک دارای پارکینگ است. میهمانان هتل می توانند از امکانات تفریحی هتل مثل باشگاه ورزشی و سونا و ماساژ استفاده کنند. هتل دارای مرکز تجاری و دربان است. انواع مختلفی از غذاهای اروپایی و آسیایی در رستوران HEW سرو می شود. صبحانه در هتل به صورت بوفه می باشد. منطقه ی Sathorn یک انتخاب عالی برای کسانی است که به فرهنگ و تاریخ و معابد علاقه دارند.