تور تایلند

هتل پیادا رزیدنس پاتایا

هتل های 3 ستاره پاتایا

نام هتل : هتل پیادا رزیدنس پاتایا  Piyada Residence Pattaya hotel

کیفیت : 3 ستاره

موقعیت هتل : هتل در جنوب شهر پاتایا واقع شده است. این هتل در نزدیکی خیابان South Pattaya قرار دارد و مراکز تفریحی و مراکز تجاری به هتل نزدیک می‌باشند. هتل در 2 کیلومتری ساحل و جاده بیچ رود بنا شده است. خیابان معروف Walking Street حدود 2 کیلومتر تا هتل فاصله دارد. هتل در کنار لنگرگاه جامتین بنا شده است و در خیابان واکینگ در نزدیکی هتل می‌باشد و می‌توانید از رستوران ها و کافه های اطراف هتل نهایت استفاده را ببرید.

امکانات و خدمات هتل پیادا رزیدنس : پیادا رزیدنس در جنوب پاتایا قرار دارد ، این هتل دارای یک استخر روباز در پشت بام و یک رستوران می باشد. اینترنت رایگان Wi-Fi در دسترس می باشد. اتاق های هتل رزیدنس پیادا دارای دکوری مدرن می باشد ، تلویزیون کابلی ، مینی بار و حمام مجهز به وان دارد. سوییت های هتل آشپزخانه مجزا و غذاخوری جداگانه دارند. میهمانان هتل می توانند از خدمات ماساژ بهره ببرند و در صورت درخواست خدمات خشکشویی و کرایه ماشین نیز انجام می گیرد. رستوران هتل انواع غذاهای محلی را سرو می کند ، امکان غذاخوردن در اتاق وجود دارد و خدمات تمیزکردن اتاق نیز انجام می شود.

امکانات اتاق های هتل : تلویزیون، یخچال، حمام اختصاصی با آب گرم و سرد، تهویه مطبوع، اینترنت، تلفن، خدمات نظافت

شرح هتل و محیط آن : استخر روباز بر روی بام، پذیرش 24 ساعته، اینترنت (رایگان)، نگهداری از کودک، خشکشویی و جایگاه نگهداری از چمدان برای استفاده میهمانان مهیا است.  در مغازه های نزدیک هتل نیز می‌توانید موتور کرایه کنید و از موتورسواری در شهر لذت ببرید.  هتل پیادا رزیدنس تا مرکز شهر حدود 3 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی سوارنابومی حدود 121 کیلومتر فاصله دارد.