تور تایلند

هتل ارکید کلیم بی

هتل های 3 ستاره پوکت

نام هتل : هتل ارکید کلیم بی  Orchid Kalim Bay hotel

کیفیت : 3 ستاره

موقعیت هتل : فاصله هتل تا ساحل ۳ دقیقه پیاده، مرکز پاتونگ ۵ دقیقه پیاده، خیابان بَنگلا ۱ کیلومتر و فرودگاه بین‌المللی پوکت ۳۲ کیلومتر است.

امکانات و خدمات هتل : از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به وای‌فای رایگان، پارکینگ رایگان، استخر روباز، ماهواره و خودپرداز اشاره کرد.

هتل ایبیس پوکت

هتل های 3 ستاره پوکت

نام هتل : هتل ایبیس پوکت Ibis Phuket Kata

کیفیت : ۳ ستاره

موقعیت هتل : 10 دقیقه پیاده تا خیابان بانگلا و 5 دقیقه تا ساحل فاصله دارد، هتل ایبیس تنها 300 متر با ساحل پاتونگ فاصله دارد. این هتل همچنین تا خیابان Bangla (مرکز تفریحات شبانه) 1.5 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات و خدمات هتل ایبیس پوکت : هتل ایبیس دارای استخر شنای روباز در داخل هتل می‌باشد که مهمانان می‌توانند از آن استفاده کنند.  از دیگر امکانات هتل می‌توان به دسترسی به اینترنت، اجاره دوچرخه و موتور، بولینگ، تنیس روی میز، پذیرش 24 ساعته، سونا، خدمات ماساژ و جایگاه نگهداری چمدان ها اشاره کرد. خشک شویی و ترانسفر فرودگاهی با هزینه اضافی انجام می‌شوند.

هتل ایبیس پاتونگ

هتل های 3 ستاره پوکت

نام هتل : هتل ایبیس پاتونگ ibis Patong Hotel

کیفیت : ۳ ستاره

موقعیت هتل : هتل ایبیس پاتونگ تا مرکز شهر حدود 14 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی پوکت حدود 35 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات و خدمات هتل ایبیس پاتونگ :

هتل ایبیس پاتونگ (Ibis Patong Hotel) در ساحل پاتونگ شهر پوکت واقع شده است و جزو زنجیره هتل های شرکت ACCOR می‌باشد. هتل ایبیس پاتونگ در مرکز منطقه تجاری شهر قرار دارد. منطقه ای که همیشه بیدار و احاطه شده توسط مراکز خرید و رستوران های متنوع می‌باشد. هتل ایبیس تنها 300 متر با ساحل پاتونگ فاصله دارد. این هتل همچنین تا خیابان Bangla (مرکز تفریحات شبانه) 1.5 کیلومتر فاصله دارد.

هتل رویال کراون

هتل های 3 ستاره پوکت

نام هتل : هتل رویال کراون پاتونگ  Royal Crown hotel

کیفیت : ۳ ستاره

موقعیت هتل : فاصله ۴۷ کیلومتری ای تا فرودگاه بین المللی  دارد و همچنین دارای فاصله  ۱۷ کیلومتری ای تا مرکز شهر پوکت می باشد.

امکانات و خدمات هتل رویال کراون پاتونگ :

هتل رویال کراون در پاتونگ قرار دارد، این هتل بین درختان گرمسیری قرار گرفته و فقط یک کیلومتر تا ساحل فاصله دارد. این هتل نزدیک به مراکز خرید و ساحل زیبای پاتونگ می باشد. مرکز خرید معروف جونگ سیلون فقط چند دقیقه پیاده تا این هتل فاصله دارد ، خدمات ترنسفر رایگان نیز روزانه یکبار انجام می شود. اتاق های این هتل که در محیطی آرام قرار گرفته اند دارای دکور و امکاناتی مدرن می باشند. بالکن اتاق ها رو به دریای آندامان و یا باغ های اطراف قرار دارند. این هتل یک استخر نیز دارد. انواع غذاهای بین المللی را می توانید در رستوران کنار استخر میل کنید.