تور تایلند

هتل رویال کراون

هتل های 3 ستاره پوکت

نام هتل : هتل رویال کراون پاتونگ  Royal Crown hotel

کیفیت : ۳ ستاره

موقعیت هتل : فاصله ۴۷ کیلومتری ای تا فرودگاه بین المللی  دارد و همچنین دارای فاصله  ۱۷ کیلومتری ای تا مرکز شهر پوکت می باشد.

امکانات و خدمات هتل رویال کراون پاتونگ :

هتل رویال کراون در پاتونگ قرار دارد، این هتل بین درختان گرمسیری قرار گرفته و فقط یک کیلومتر تا ساحل فاصله دارد. این هتل نزدیک به مراکز خرید و ساحل زیبای پاتونگ می باشد. مرکز خرید معروف جونگ سیلون فقط چند دقیقه پیاده تا این هتل فاصله دارد ، خدمات ترنسفر رایگان نیز روزانه یکبار انجام می شود. اتاق های این هتل که در محیطی آرام قرار گرفته اند دارای دکور و امکاناتی مدرن می باشند. بالکن اتاق ها رو به دریای آندامان و یا باغ های اطراف قرار دارند. این هتل یک استخر نیز دارد. انواع غذاهای بین المللی را می توانید در رستوران کنار استخر میل کنید.

امکانات هتل شامل : رستوران - خدمات 24 ساعته در اتاق - کافی شاپ - خشکشویی - نگهداری بچه - صندوق امانات - رستوران فضای باز - کافی شاپ فضای باز - تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای - سشوار - پارکینگ

شرح هتل و محیط آن : هتل رویال کرون پوکت هتلی ۳ ستاره و زیبا واقع در شهر پوکت تایلند می باشد که دارای فاصله ۴۷ کیلومتری ای تا فرودگاه بین المللی  دارد و همچنین دارای فاصله  ۱۷ کیلومتری ای تا مرکز شهر پوکت می باشد.

امکانات اتاق های هتل : تلویزیون کابلی ، یخچال ، مینی بار ، سشوار ، حمام اختصاصی با امکانات ، دکوراسون مدرن ، تخت ها دو نفره ، تلفن

این هتل با امکانات رفاهی تکمیل خود به همراه خدمه مجرب و خوش برخورد آماده پذیرایی از میهمانان تور پوکت تایلند می باشد. همه این اتاق ها دارای امکانات رفاهی تکمیل برای مسافران این هتل می باشد . پذیرش در این هتل و همچنین خدمات شبانه روزی بوده و دسترسی به اینترنت پرسرعت وای فای در محیط هتل امکان پذیر می باشد و در مجموع دارای ۲۲۰ اتاق می باشد.