تور تایلند

هتل بایوک اسکای

هتل های 4 ستاره بانکوک

هتل برج بایوک اسکای، واقع در مرکز شهر بانکوک، درنزدیکی مناطق تجاری عمده شهر بوده و با داشتن 88 طبقه مافوق خط افق، بلندترین هتل کشور تایلند محسوب می شود.

این هتل با ارائه ی مناظر پانوراما از شهر بانکوک، دارای سکوی دیدبانی، پشت بام چرخان و 7 رستوران می باشد. از هتل بایوک اسکای 5 دقیقه پیاده تا ایستگاه قطار Rachaprarop و 25 دقیقه با قطار تا فرودگاه Suvarnabhumi فاصله است. اتاق های هتل بسیار لوکس هستند و منظره ای دیدنی از آسمان شهر به نظاره گذاشته است.

هتل بایوک اسکای

این هتل ۴ ستاره در چند قدمی ایستگاه قطار هوایی قرار دارد و میهمانان می توانند به آسانی به مراکز عمده تجاری از قبیل بازار Central World Plaza ، Siam Paragon ، Siam Square و فروشگاه های دیگر دست یابند.

امکانات رفاهی متنوع هتل Baiyoke sky ، در خدمت میهمانان می باشند. میهمانان عزیز مي توانند در مرکز کاملا مجهز تناسب اندام هتل به ورزش پرداخته و يا در استخر روباز شنا کنند و یا در بلندترین محوطه فضای باز گلف در کل تایلند به این بازی دلچسب بپردازند. هتل بایوک اسکای غذاهای متنوع بین المللی از اروپایی گرفته تا چینی، ژاپنی، ویتنامی، حلال، تایلندی و گیاهی سرو می کند.

امکانات و خدمات رفاهی هتل شامل: حمام ، تلویزیون، یخچال کوچک، ماهواره، چای/قهوه ساز و حمام خصوصی برای هر اتاق فراهم شده است.