تور تایلند

هتل رامادا دی ما

هتل های 4 ستاره بانکوک

نام هتل : رامادا دی ما  Ramada D MA hotel

کیفیت : 4 ستاره

موقعیت هتل : این هتل به اتوبان و فرودگاه دسترسی مستقیمی دارد. ایستگاه قطار Makkasan نیز در روبروی آن قرار گرفته است. مرکز خرید Pratunam در 500 متری و مراکز خرید Siam و MBK در 1.1 کیلومتری هتل رامادا دی ما قرار دارند. هتل تا اولین ایستگاه اتوبوس 500 متر فاصله دارد. هتل رامادا دی ما تا مرکز شهر حدود 6.5 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی سوارنابومی حدود 26 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات و خدمات هتل رامادا دی ما بانکوک : این هتل در ناحیه ی تجاری بانکوک واقع شده و دسترسی بسیار راحتی به اقصی نقاط بانکوک، مراکز خرید و کلوپ های شبانه ی این شهر دارد. اقامتگاه های آن دارای استاندارد جهانی و بسیار راحت هستند.این هتل با مساحتی گسترده، یک سالن ورزشی بسیار مجهز دارد. همچنین می توانید در استخر شنا کنید، در کافه ی لابی استراحت کنید و نوشیدنی میل کنید. مرکز تجاری و رستوران ها از امکانات جانبی می باشند.

امکانات اتاق های هتل : اتاق ها همگی مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون، دسترسی به اینترنت بی سیم، تلفن، صندوق امانات، امکانات حمام، سشوار، چای و قهوه ساز می‌باشند.

شرح هتل و محیط آن : رستوران هتل برای صبحانه، ناهار و شام انواع غذاهای بین المللی را مهیا می سازد. در کافه ی کنار استخر در طول 24 ساعت شبانه روزی می توانید انواع اسنک را سفارش دهید. اینترنت به صورت رایگان در لابی و محوطه استخر قابل استفاده است.  اتاق جلسات این هتل مناسب برای برگزاری نشست ها و گردهمایی است.  نگهداری از کودک با هزینه اضافی صورت می‌گیرد.