تور تایلند

هتل ال کی لجند

هتل های 4 ستاره پاتایا

نام هتل : هتل ال کی لجند پاتایا  LK Legend

کیفیت : 4 ستاره

موقعیت هتل : فاصله‌ی هتل با ماشین تا ساحل پاتایا ۱۵ دقیقه است. اسکله بالی هال و وات خائو فرا در ۳ کیلومتری هتل هستند.

امکانات و خدمات هتل ال کی لجند : هتل ال کی لیجند دارای ۱۲۹ اتاق میباشد . اتاقهای یک تخته ، دوتخته، سه تخته،  سوئیت های بزرگ و اتاقهای خانوادگی از جمله اتاقهای این هتل زیبا هستند.  اتاقهای این هتل بسیار  تمیز و راحت می باشد. 

امکانات رفاهی به طور کامل، در هتل وجود دارد .هتل دارای استخر باز واستخر سرپوشیده هست استخر باز را بیشتر فصلی می دانند وبرای فصلهای بهار وتابستان بیشتر طرفدار دارد .  از دیگر امکانات برای راحتی مهمانان، حمام آب گرم، جکوزی، سونا و سالن ماساژ در هتل وجود دارد. شما میتوانید با یک ماساژ بسیار عالی خستگی روزمره وبک روز کاری را از تن و بدن خود دور کنید .امکانات رفاهی هتل شامل  شیرجه، ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.

امکانات اتاق های هتل : اتاق شما در هتل ال کی لجند بزرگ و مجهز به سیستم تهویه مطبوع است. همچنین در اتاق مدرنتان آشپزخانه، قسمت نشیمن، بالکن اختصاصی، تلویزیون صفحه مسطح، دی‌وی‌دی پلیر و گاو صندوق شخصی در دسترس شما قرار دارد.

شرح هتل و محیط آن : رستوران اینترنشنال هتل ال کی لجند که در کنار استخر غذاهای محلی و غربی سرو می‌کند بروید و لذت ببرید. در این رستوران هر صبح، صبحانه‌ی آمریکایی نیز سرو می‌شود. شما می‌توانید بر روی تخت‌های کنار ساحل مطالعه کنید و یا از استخر بزرگ با آبشار مصنوعی و سالن ورزشی مجهز لذت ببرید. هتل ال کی لجند سرویس رخت‌شویی و سوپرمارکت هم برای شما فراهم کرده است. هتل ال کی لجند در ۲ کیلومتری کافه‌ی معروف هارد راک، سنترال فستیوال و خیابان واکینگ استریت قرارگرفته است.