تور تایلند

هتل فیشرمنز هربور اوربن

هتل های 4 ستاره پوکت

نام هتل : فیشرمنز هربور اوربن  Fishermens Harbour Urban hotel

کیفیت : 4 ستاره

موقعیت هتل : هتل فیشرمنز هربور در جنوب پاتونگ قرار دارد. این هتل تا مرکز خرید ‏Jungceylon‏ 1.4 کیلومتر فاصله دارد و فاصله آن تا ساحل پاتونگ 10 دقیقه پیاده است. فرودگاه بین ‏المللی پوکت 50 دقیقه تا این هتل فاصله دارد.

امکانات و خدمات هتل فیشرمنز هربور اوربن پوکت : از امکانات این هتل می وان به استخر روباز و مرکز مجهز اسپا اشاره کرد.

هتل آنداکیرا

هتل های 4 ستاره پوکت

نام هتل : آنداکیرا پوکت  Andakira hotel

کیفیت : 4 ستاره

موقعیت هتل : هتل آنداکیرا در ساحل پاتونگ قرار گرفته است. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت نیز 45 دقیقه می باشد. مرکز شهر و فانتاسی شو به ترتیب در فاصله ۱ و ۷ کیلومتری هتل چهار ستاره آنداکیرا پوکت واقع گردیده اند.

امکانات و خدمات هتل  آنداکیرا پوکت : این هتل دارای یک استخر و سه غذاخوری می باشد. خدمات ترنسفر رایگان به ساحل پاتونگ روزانه انجام می شود و اینترنت رایگان در سراسر هتل در دسترس می باشد. برای کودکان نیز استخر جداگانه وجود دارد. خدمات خشکشویی ، نگهداری چمدان در انبار ، تبدیل ارز و اطلاعات تور نیز در این هتل ارائه می شود.

هتل آماری پوکت

هتل های 4 ستاره پوکت

نام هتل : آماری پوکت Amari Phuket hotel

کیفیت : 4 ستاره

موقعیت هتل : هتل آماری پوکت در منطقه پاتونگ بیچ قرار دارد ، هتل آماری پوکت که در جنوب پوکت قرار دارد ، 1.6 کیلومتر از جاده بانگلا و مرکز خرید ‏Jungceylon‏ فاصله دارد . فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت 55 دقیقه می باشد

امکانات و خدمات هتل آماری پوکت : این هتل هتلی لوکس می باشد که نمای زیبایی از دریای آندمان را نیز از ‏ساحل اختصاصی آن می توان دید، علاوه بر آن 2 استخر روباز ، یک مرکز اسپا و 2 غذاخوری دارد. اینترنت رایگان در ‏محوطه عمومی هتل قابل استفاده می باشد.

هتل چارم ریزورت پوکت

هتل های 4 ستاره پوکت

نام هتل :  هتل چارم ریزورت پوکت The Charm Resort Phuket hotel

کیفیت : 4 ستاره

موقعیت هتل : فاصله این هتل با فرودگاه پوکت ۴۵ دقیقه با ماشین است و 60 متر پیاده روی تا ساحل معروف پاتونگ فاصله دارد. از مکان‌های نزدیک به این هتل می‌توان به مرکز‌ خرید Jungceylon Mall اشاره کرد.

امکانات و خدمات هتل چارم ریزورت پوکت : روم سرویس - اجاره ماشین - شاتل فرودگاه (با پرداخت هزینه) - میز پاسخگویی 24 ساعته - تبدیل ارز - میز مخصوص رزور تورهای تفریحی - محل نگهداری چمدان - دربان - صندوق امانات - خدمات نگهداری کودکان - خشکشویی - خدمات اتوکشی

هتل حیات پلاس

هتل های 4 ستاره پوکت

نام هتل : هتل حیات پالاس پوکت پاتونگ  Hyatt Place Phuket Patong

کیفیت : 4 ستاره

موقعیت هتل : فاصله این هتل تا ساحل به اندازه 3 دقیقه پیاده روی و حدود 1 کیلومتر تا استادیم بوکس کاتونگ می باشد و در ساحل پاتونگ واقع شده است. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت 1 ساعت می باشد.

امکانات و خدمات هتل حیات پالاس : از جمله امکانات این هتل یک استخر روباز، باشگاه بدنسازی 24 ساعته و اینترنت رایگان می باشد.