تور تایلند

هتل رویال پارادایس

هتل های 4 ستاره پوکت

هتل 4 ستاره رویال پارادایس، یکی از بهترین هتل های 4 ستاره پوکت به شمار می رود و در قلب پاتونگ و در نزدیکی تفریحات پوکت واقع شده است که تنها چند دقیقه تا بنگلا رود فاصله دارد. مجموعه هتل پارادایس وینگ، که از بهترین هتل های پوکت می باشد، نمای زیبایی از ساحل و مناظر پاتنگ را به میهمانان عزیز ارائه می کند.

هتل رویال پارادایس

هتل آبگرم رویال پارادایس ، برای مسافرانی که به دنبال محیطی منحصر به فرد و آرامش بخش، با موقعیت مرکزی و مناسب می باشند، بهترین گزینه می باشد. در هتل 4 ستاره رویال پارادایس میهمانان بالای 10سال بزرگسال محسوب می شوند و نیاز به تخت اضافی ندارد البته بستگی به اتاق انتخابی شما دارد، پس برای آگاهی از شرایط اتاق ها به سایت هتل مراجعه کنید.

 هتل رویال پارادایس از موقعیت مکانی بسیار خوبی در ساحل پاتونگ برخوردار است و 5 دقیقه پیاده تا مرکز خرید جونگ سایکلون و خیابان پر جنب و جوش بانگلا و 10 کیلومتر با مرکز خرید سنترال فستیوال و پوکت فانتاسی فاصله دارد. یک استخر روباز، 8 رستوران و یک پارکینگ رایگان برای آن تعبیه شده است.

اتاق های مجلل آن با رنگ های طبیعی، مبلمان کلاسیک طرح چوب، اتاق نشیمن راحت و بالکنی خصوصی با منظره ی استخر یا جنگل سرسبز تزئین و مجهز شده اند.