تور تایلند

هتل دوآنجیت

هتل های 4 ستاره پوکت

هتل تفریحی و مرکز آب گرم دوآنجیت، که تنها 200 متر با ساحل فاصله دارد و در منطقه ی پاتونگ قرار گرفته است اقامت راحتی را به همراه خدمات گرم و دوستانه به میهمانان ارائه می دهد. 3 استخر فضای باز و 2 رستوران با یک سالن ورزشی از امکانات تکمیلی آن می باشند. اتاقها از دکوراسیون چوبی تیره رنگ، نشیمن و تجهیزاتی از قبیل اینترنت بیسیم برخوردار میباشند.

هتل دوآنجیت

هتل دوآنجیت یکی از بهترین هتل های چهار ستاره تایلند می باشد و میهمانان می توانند با شنا در استخر، صرف نوشیدنی های خنک، آفتاب گرفتن و یا شرکت در جلسات ماساژ مرکز آب گرم رفع خستگی کرده و به استراحت بپردازند.

علاقه مندان به تفریحات آبی، با اندک زمانی پیاده میتوانند به ساحل دست یابند. هتل 4 رستوران و تریا را فراهم آورده که میهمانان میتوانند به انتخاب در یک از آنان به صرف غذا مشغول شوند.

رستوران Thomthong، با سرو انواع غذاهای باب طبع تایلندی و بین المللی از میهمانان پذیرایی میکند. لابی هتل نیز با برگزاری موسیقی زنده، انواع نوشیدنی را سرو میکند.

امکانات و خدمات رفاهی هتل شامل: سیستم تهویه هوا، بالکن اختصاصی، حمام اختصاصی، تلویزیون، ماهواره، گاوصندوق و چای/قهوه ساز می باشند. برخی اتاق ها با تلویزیون صفحه تخت و وان تکمیل شده اند.