تور تایلند

هتل آماری پوکت

هتل های 4 ستاره پوکت

نام هتل : آماری پوکت Amari Phuket hotel

کیفیت : 4 ستاره

موقعیت هتل : هتل آماری پوکت در منطقه پاتونگ بیچ قرار دارد ، هتل آماری پوکت که در جنوب پوکت قرار دارد ، 1.6 کیلومتر از جاده بانگلا و مرکز خرید ‏Jungceylon‏ فاصله دارد . فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت 55 دقیقه می باشد

امکانات و خدمات هتل آماری پوکت : این هتل هتلی لوکس می باشد که نمای زیبایی از دریای آندمان را نیز از ‏ساحل اختصاصی آن می توان دید، علاوه بر آن 2 استخر روباز ، یک مرکز اسپا و 2 غذاخوری دارد. اینترنت رایگان در ‏محوطه عمومی هتل قابل استفاده می باشد.

امکانات اتاق های هتل : اتاق های این هتل دارای رنگهای روشن می باشند و بالکنی با ویوی فوق العاده دارند . امکانات اتاق ها شامل تلویزیون و ماهواره ‏، پخش کننده ‏DVD‏ و امکانات چای/قهوه ساز می شود .

شرح هتل و محیط آن : این هتل ‏خدمات ترنسفر رایگان به ساحل کاتا را ارائه می کند ، مرکز بریز اسپا نیز انواع خدمات زیبایی ، ماساژ ریلکسی و درمانی را ارائه می دهد. این هتل همچنین یک جکوزی و مرکز ‏بدنسازی نیز دارد. ‏ رستوران لا گریتا‎ La Gritta ‎‏ انواع غذاهای ایتالیایی را سرو می کند ، وویاژر ‏Voyager‏ نیز غذاهای تایلندی تهیه می کند. انواع ‏غذاهای دریایی را نیز می توانید در رستوران سی ساید ‏Seaside‏ امتحان کنید.