تور تایلند

هتل لی مریدین پوکت

هتل های 5 ستاره پوکت

نام هتل : هتل لی مریدین پوکت (Le Meridien Phuket Beach)

کیفیت : 5 ستاره

موقعیت هتل : هتل در فاصله 45 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی پوکت قرار دارد. هتل ۲۰ کیلومتری شهر پوکت  است. ساختمان هتل در ۷ طبقه از بتن و کاشی ها سنتا تایلندی ساخته شده  لابی مسقف یک ورودی دیدنی و جذاب ارائه میدهد.

امکانات و خدمات هتل لی مریدین : خدمات ذخیره سازی چمدان و و شاتل و دوچرخه رایگان روزی پنج بار به مرکز خرید جانگ سیلون پوکت است.

امکانات اتاق های هتل : تاق ها دارای امکانات خوبی مانند : تلویزیون صفحه تخت ۳۷ اینچ، بالکن خصوصی و کفپوش چوب استاندارد در تمام اتاق های بزرگ به سبک تایلندی مدرن هستند. دیگر وسایل رفاهی شامل یک  چایساز و قهوه ساز رایگان و اینترت  Wi-Fi  است و  حمام اختصاصی با حوله حمام موجود است اتاق های رو به  باغ بزرگ و جادار و مبله در سبک تایلندی زیبا از حنس  چوب و ابریشم هستند.

شرح هتل و محیط آن : هتل یک استخر بزرگ در فضای باز با اتاق هایی مطبوع همجوار استخر دارد سالن تناسب اندام، آبگرم روزانه  و ۱۰ گزینه رستورانی و کافه از خصوصیات این هتل است دیگر وسایل رفاهی شامل یک ساز چای / قهوه، رایگان Wi-Fi و حوله حمام.هتل در کنار مناظر گرمسیری،و در ۵ کیلومتری ساحل پر جنب و جوش Patong واقع شده است. هتل در کنار ۱۵ کیلومتر از یک زمین گلف و ۲۰ کیلومتر از معبد  Chalong معبد و یک مرکز تیراندازی و پینت بال واقع شده است.